Меню
  • slide08
  • slide02
  • slide04
  • slide05
  • slide06

Відділ патентно-ліцензійної роботи є підрозділом науково-дослідного інституту медико-біологічних проблем.

Діяльність пов’язана з підготовкою патентів та звітів з патентно-інформаційного пошуку здобувачів наукових ступенів та при плануванні НДР кафедр.


 

Сектор наукової медичної інформації є науковою структурою академії, який існує з 1976 р. Він функціонує як самостійний підрозділ і підпорядковується проректору з наукової роботи.
Діяльність сектора сприяє створенню інформаційного середовища академії як складової єдиного інформаційного поля галузі, що оптимально відповідає завданням науково-дослідних робіт та навчального процесу, виконанню поточних та перспективних планів академії, підвищенню рівня професійних знань та науково-інформаційної підготовки фахівців.

Детальніше...

Сайт відділу магістратури, аспірантури та докторантури >>

 

З 1920 року медичний факультет Катеринославського університету виділився у самостійний інститут. З 1921 року окремі професори інституту розпочали займатися науковою роботою. У період з 1925 р. по 1930 р. заступником ректора професора В.П. Карпова по науковій частині був відомий хірург професор Я.О.Гальперн. Наукова робота вже в цей період характеризувалась багатопроблемністю.

Детальніше...