Menu
  • ДМА

З 2014 року проводиться багатовимірне ранжування університетів з усього світу, що орієнтоване на користувачів, яке узагальнюється в рейтингу U-Multirank. Це рейтингування проводиться під егідою Європейської Комісії консорціумом європейських дослідницьких центрів: Центром політичних досліджень вищої освіти (м. Енсхеде, Нідерланди), Центром розвитку вищої освіти (Німеччина), Центром досліджень науки і технологій (Нідерланди), Фондом знань і розвитку (Іспанія). Основною метою рейтингу U-Multirank є формування об’єктивного уявлення про різні сфери діяльності університетів.

Згідно з рейтингом U-Multirank за 2021 рік Дніпровський державний медичний університет увійшов до ТОП-25 університетів світу за показником «Інноваційні форми оцінювання» в медицині. Цей показник враховує використання в навчальному процесі нових форм оцінювання, таких як тематичні дослідження (case studies) та структуровані клінічні випадки, порівняно з тестами множинного вибору та письмовими тестами. Ці інноваційні форми краще пов'язані з очікуваними результатами навчання лікарів.

Вітаємо всіх співробітників університету з блискучим визнанням результатів нашої роботи!

Ознайомитися із рейтингом U-Multirank-2021 можна за посиланням: https://www.umultirank.org/university-rankings/top-performing-universities/2021/