Вступники 2022 року, які бажають здобувати вищу медичну освіту в ДДМУ на основі повної загальної середньої освіти, для участі в конкурсному відборі надають результати зовнішнього незалежного оцінювання з таких предметів:

  1. Українська мова (допускається українська мова і література).
  2. Математика або Хімія.
  3. Біологія або Фізика.

Щодо предмета «математика», то під час реєстрації для участі у ЗНО учаснику/ці пропонується обрати тест, який він/вона буде складати: «Математика (завдання рівня стандарту)» або «Математика». Надаємо роз’яснення.

Тест із математики (завдання рівня стандарту) містить 26 завдань. Його мають вибирати випускники цього року, які вивчають у школі математику на рівні стандарту і не планують використовувати результат із математики за шкалою 100‒200 балів для вступу до закладів вищої освіти. За результатами проходження цього тесту випускники отримають лише оцінку державної підсумкової атестації (ДПА) за шкалою 1‒12 балів. Отже, результати оцінювання роботи з математики (завдання рівня стандарту) під час прийому до закладів вищої освіти не приймаються - https://testportal.gov.ua/mathemstand/

Сертифікаційна робота з математики містить 32 завдання і оцінюється за шкалою 100‒200 балів, що використовується для вступу до закладів вищої освіти. Водночас здобувачі повної загальної середньої освіти поточного року отримають оцінку ДПА з математики за шкалою 1–12 балів. Для випускників, які вивчали математику на профільному рівні, у процесі визначення результату буде використано тестовий бал, отриманий учасником/цею за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи з математики. Для тих, хто вивчав математику на рівні стандарту, у процесі визначення результату буде використано тестовий бал, отриманий учасником за виконання завдань № 1-26 - https://testportal.gov.ua/mathem/

 


Приймальна комісія ДДМУ приймає документи у вступників
з використанням Дія.QR

 

QR-код знаходиться у приміщенні приймальної комісії.


Як вступнику надіслати копії цифрових документів?

  1. Перейдіть до застосунку Дія на смартфоні.
  2. Відкрийте та зчитайте QR-код (сканер QR-кодів розміщений у правому верхньому куті розділу “Документи” застосунку Дія).
  3. У застосунку з’явиться запит на підтвердження відправлення копій цифрових документів.
  4. Підтвердіть  відправлення копій цифрових документів через e-mail. Дія автоматично сформує чернетку листа з копіями цифрових документів. Натисніть «Надіслати».
  5. Приймальна комісія отримає копії цифрових документів вступника.