• slide01
  • slide02
  • slide04
  • slide05
  • slide06
×

Повідомлення

There is no category chosen or category doesn't contain any items

Провізор - фахівець із повною вищою фармацевтичною освітою. Провізор аптеки та їх структурних підрозділів забезпечує населення та лікувально-профілактичні заклади лікарськими засобами та іншими товарами медичного призначення. Забезпечує належну фармацевтичну опіку хворих при відпуску безрецептурних лікарських препаратів. Виготовляє та контролює якість лікарських засобів та напівфабрикатів. У сучасних умовах усе важливішою стає роль провізора у процесі лікування, яка полягає в передбаченні напряму розвитку хвороби й коригуванні її перебігу за допомогою ліків. Крім того, провізор може працювати на підприємствах хіміко-фармацевтичної промисловості, в судово-хімічних і токсикологічних лабораторіях, науково-дослідних інститутах, вищих навчальних закладах.

Детальніше...

Лікар загальної практики - це багатопрофільний спеціаліст з лікування внутрішніх, хірургічних, гінекологічних, дитячих, інфекційних та інших захворювань. До кола його професійних завдань відноситься не тільки діагностика та лікування захворювань, а і розробка програм з реабілітації та профілактики.

До підготовки лікарів загальної практики в ДДМУ залучені найкращі спеціалісти в різних областях медицини, використовуються сучасні технології навчання: технічні засоби візуалізації, манекени, муляжі, симулятори. Відпрацювання практичних навичок проходить у сучасному тренінговому центрі з використанням манекенів 4-5 поколінь реалістичності.

Бази теоретичної підготовки забезпечені інтерактивними панелями, мультимедийними системами, смарт-телевізорами; підкріплені широким набором анатомічних макро- та мікропрепаратів, муляжів та лабораторних систем. 

Детальніше...

Харектерна особливість спеціальності "Стоматологія" полягає в застосуванні сучасних методів діагностики та лікування захворювань ротової порожнини та щелепно-лицевої ділянки, а також проведенні підготовки до протезування зубів і вибору методів лікування та конструкцій зубних протезів.

Новим кроком інноваційного розвитку спеціальності стало створення симуляційно-клінічного центру як нової моделі навчального процесу для студентів-стоматологів та лікарів-інтернів. На базі центру створено 9 симуляційних класів, 7 залів терапевтичної та ортопедичної стоматології, спеціалізовані кабінети з терапевтичної, ортопедичної та хірургічної стоматології.

Детальніше...

Ерготерапія (грец. εργον — праця та θεραπεία — лікування) — комплекс реабілітаційних заходів у особи із порушенням психічних або фізичних функцій організму, спрямованих на відновлення повсякденної діяльності людини із урахуванням наявних фізичних обмежень.

Ерготерапія застосовується як складова лікувального процесу у хворих із обмеженими можливостями, і направлена на відновлення та підтримку необхідних для повсякденного життя побутових навичок та дій, і сприяє не тільки відновленню рухової активності, але й адаптації людини до нормального життя, що допомагає їй досягти максимальної самостійності в побуті та стати більш соціально адаптованою.

У більшості країн світу ерготерапію проводять спеціалісти — ерготерапевти.

Фізичний терапевт та ерготерапевт – це фахівець, який покращує якість життя хворого через максимальне відновлення функціональних рухових можливостей. У випадках обмеження фізичних можливостей пристосовує до максимально активного життя у нових умовах, а також до більш повної інтеграції в усіх сферах його діяльності.

Детальніше...

Адреса приймальної комісії:

м. Дніпро
проспект Дмитра Яворницького, 24
49000

+38 (056) 371-07-78
+38 (097) 733-84-15