Навчальні корпуси
- Навчальний корпус №1 (адміністративний корпус): вул. В. Вернадського, 9.
- Навчальний корпус №2 (приймальна комісія): пр. Д. Яворницького, 24.
- Навчальні корпуси №3а: площа Соборна, 2.
- Навчальні корпуси №3: площа Соборна, 2.
- Навчальний корпус №4 (морфологічний корпус): вул. Севастопольська, 17.
- Навчальний корпус №5: вул. Севастопольська, 17.
- Навчальний корпус №6: площа Соборна, 14.
- Навчальний корпус №7: вул. Молодогвардійська, 57.
- Спорткомплекс, плавальний басейн, віварій: вул. Севастопольська, 17.
- Відокремленний підрозділ "Університетська клініка" ДДМУ: вул. Пастера, 26.
- Стоматологічне відділення: вул. Котляревського, 9
Гуртожитки
У гуртожитках університету мешкає понад 2000 студентів, і саме тому основну увагу у виховній роботі спрямовано на побут і порядок в гуртожитках. На сьогодні в нас працює 7 гуртожитків.
Інформація щодо наявності місць у гуртожитках - 766-48-40.
Вартість проживання в гуртожитках
Звичайно, головна роль у створенні добробуту гуртожитків належать керівництву нашого університету. Але безпосередньо виховну роботу там під керівництвом деканів та координаційну діяльність ректорату ведуть студради, які є громадським органом самоврядування. У 2002-2003 навчальному році студрадами було створено комітет з питань гуртожитків. До його складу входять голови студрад, помічники деканів з виховної роботи, куратори, а також студентське формування з охорони громадського порядку.
Особлива увага приділяється першокурсникам. Їх знайомлять з традиціями нашого університету, правилами проживання та адаптують до життя у гуртожитках. Результат є: вони не тільки роблять все для того, щоб створити затишок, але й шанобливо ставляться до зробленого попередніми поколіннями.
Щопонеділка на засіданнях комітету голови студрад звітують про події за минулий тиждень, обговорюють основні проблеми побуту, шукають шляхи їх вирішення, розробляють нормативні документи.
Особлива увага з боку керівництва академії, проректора з науково-педагогічної роботи, комітету з питань студентського самоврядування, деканату факультету іноземних студентів, а також кураторів приділяється організації й проведенню виховної роботи в гуртожитку №5. Адже тут проживає особливий контингент студентів, який складається з представників різних країн світу з притаманними їхнім народам звичками, традиціями, релігійними поглядами, менталітетом, і ми, проводячи виховну роботу, повинні з повагою ставитися до цих відмінностей. Ще одним важливим моментом у правильному підході до виховної роботи серед студентів-іноземців є врахування особливостей їх пристосування до устрою нашого життя, і тому кожен з них потребує індивідуальної тактики виховання.
Велику допомогу у виховній роботі надають декани та їхні помічники з виховної роботи та куратори, які відвідують гуртожитки, беруть активну участь у засіданнях студрад, виховних бесідах з мешканцями. Щорічно проводяться конкурси на кращу кімнату, поверх у гуртожитках нашого університету, де переможці отримують цінні призи.