Меню
  • students DSMU

Кафедра психіатрії, наркології і медичної психології в межах авторського циклу освітніх тренінгів з першої психологічної допомоги в кризових ситуаціях "Як пережити кризу та зберегти спокій" підготувала другий тренінг, присвячений психологічній допомозі при істериці.

Детальніше...

На кафедрі психіатрії, наркології і медичної психології створено авторський цикл освітніх тренінгів з першої психологічної допомоги в кризових ситуаціях "Як пережити кризу та зберегти спокій".

Детальніше...

Тривалий воєнний конфлікт обумовлює скарги людей на неможливість сконцентруватися на роботі чи навчанні через сирени або постійні вимкнення електроенергії. Якщо ви запитаєте, як за таких умов зберегти уважність і здатність концентруватися, то відповідь дуже коротка: НІЯК.

Детальніше...

Сьогодні дуже важливо дбати про своє психологічне здоров'я, щоб протистояти викликам війни. Ми всі переживаємо стрес, наслідками якого на психічному рівні можуть бути порушення концентрації уваги, пам’яті, логіки і швидкості мислення, критичного сприйняття ситуації та своїх дій.

Детальніше...