Меню
  • header08

Кафедра психіатрії, наркології і медичної психології в межах авторського циклу освітніх тренінгів з першої психологічної допомоги в кризових ситуаціях "Як пережити кризу та зберегти спокій" підготувала сьомий тренінг, присвячений психологічній допомозі в кризовій ситуації "Плач".

Детальніше...

На кафедрі психіатрії, наркології і медичної психології ДДМУ створено авторський цикл освітніх тренінгів з першої психологічної допомоги в кризових ситуаціях "Як пережити кризу та зберегти спокій".

Детальніше...

Кафедра психіатрії, наркології і медичної психології в межах авторського циклу освітніх тренінгів з першої психологічної допомоги в кризових ситуаціях "Як пережити кризу та зберегти спокій" підготувала п’ятий тренінг, присвячений психологічній допомозі в кризовій ситуації "Ступор".

Детальніше...

Кафедра психіатрії, наркології і медичної психології в межах авторського циклу освітніх тренінгів з першої психологічної допомоги в кризових ситуаціях «Як пережити кризу та зберегти спокій» підготувала четвертий тренінг, присвячений психологічній допомозі в кризовій ситуації «Агресія».

Детальніше...