Професор Дніпровського державного медичного університету, хірург – уролог - став єдиним з України, досвід якого відтепер буде застосований лікарями з усього світу.
Страсбурзький університет на своїй платформі WebSurg IRCAD представив навчальний фільм, в якому показаний новий метод операції при раку простати. Це результатом спільної трирічної роботи команди професора ДДМУ Роберта Молчанова і професора G. Janetschek з Австрії.

Професор Молчанов розповів:

Видалення лімфатичних вузлів при цій операції надважливе. При використанні ICG технології ми бачимо, чи розповсюдилася пухлина за межі передміхурової залози також ми бачимо, які вузли уражені, а які ні. Тож видаляємо тільки хворі, здорові залишаємо.
На сьогоднішній день успіх хірургічного лікування залежить в тому числі, від новітніх технологій та обладнання. За потреби ми - IRIMI Group&MedicalPlaza - виконуємо операції за допомогою роботичної системи Da vinchi. Це дозволяє при захворюванні на рак передміхурової залози, сечового міхура, простати виконати операції максимально точно, з мінімальним ризиком для здоров’я пацієнта, більше того, зберегти всі функції організму.

За матеріалами Дніпро Обласний