Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет повідомив, що освітня платформа Coursera for Campus відтепер доступна для всіх українських закладів вищої освіти та студентів. Це означає, що доступ до понад 5200 курсів і 2200 проектів від провідних університетів і партнерів Coursera буде безкоштовним.

Реєстрація для закладів вищої освіти відкрита за посиланням.

Програма Coursera для біженців доступна безкоштовно для некомерційних організацій у всьому світі. Більше інформації про реєстрацію за посиланням.

Всі, хто потребують фінансової допомоги для отримання доступу до курсів Coursera, можуть подати заявку в розділі «Financial Aid available» на сторінці обраного курсу.

Також платформа пропонує безкоштовний курс про вторгнення РФ в Україну від Мічиганського університету. Він охоплює історію конфлікту між Україною та Росією, вплив російського військового вторгнення в Україну та можливості підтримки українського населення.

Джерело: Міністерство освіти і науки України