4 травня 2022 року на 80-му році пішов із життя професор Іван Володимирович Люлька.

Іван Володимирович у 1966 році закінчив лікувальний факультет Дніпропетровського медичного інституту, працював урологом в лікарні № 9 м. Дніпродзержинська, пізніше – центральної дорожньої лікарні Придніпровської залізниці.

У 1969 р. І. В. Люлька захистив дисертацію на тему «Хронічний простатит».

Науково-педагогічна діяльність Івана Володимировича Люльки розпочалася 1976 року на посаді асистента кафедри госпітальної хірургії 2. У 1984 – 1993 роках він завідував кафедрою хірургії ФУЛ (м. Кривий Ріг). У 1992 році захистив докторську дисертацію на тему «Патогенез та шляхи оптимізації лікування жовчнокам’яної хвороби».

З 1993 по 2007 рік І. В. Люлька завідував кафедрою госпітальної хірургії для лікарів-інтернів Дніпровського медичного. У 2007 – 2020 роках – професор кафедри хірургії № 2.

Професор І.В. Люлька – автор понад 200 наукових праць, трьох монографій. Під його керівництвом підготовлені і захищені 4 кандидатські дисертації. Присвятивши життя медицині та науці, він вніс значний внесок в їх розвиток.

Професорсько-викладацький склад Дніпровського державного медичного університету, учні та студенти висловлюють глибокі співчуття рідним близьким, колегам хірурга, вченого, професора Івана Володимировича Люльки.