21 червня 2022 року відбулося засідання вченої ради університету під головування ректора, академіка НАМН України, професора Т. О. Перцевої.

На початку засідання прозвучав гімн України. Усіх присутніх привітав генерал-майор цивільного захисту А. А. Кульбач. Він нагородив відзнакою за самовіддану працю професора О. Б. Кутового.

Відповідно до порядку денного перший проректор професор І. С. Шпонька зачитав наказ ректора № 334 від 21.06.2022 «Про завершення навчання». У 2022 році заклад закінчує 734 особи, у тому числі 238 іноземців із 19 країн. Кваліфікацію лікаря отримали 667 випускників, дипломи за фахом фізична терапія, ерготерапія отримали 16 випускників, за фахом фармація – 51 випускник.

Вчена рада затвердила кандидатури випускників 2022 року для заохочення та в урочистій обстановці нагородила їх.

До «Золотої книги» університету занесено:

• Сорокін Анатолій Васильович

До книги «Дерзайте, таланти!»:

• Соломаха Таїсія Володимирівна

Стоматологічний факультет

• Ломпарт Валерія Юріївна
  • Рателле Теодор
  • Петриченко Марина Олександрівна

Міжнародний факультет

• Гондонгве Сінтія Юніс Гугулету

Грамотою ректора університету відзначено:

• Гребень Максим Сергійович
  • Підгребельний Дмитро Ігорович
  • Казпінова Діана Едуардівна
  • Іванова Софія Павлівна
  • Фрейвальд Семен Валентинович

Стоматологічний факультет

• Моісеєнко Герман Олександрович
  • Гудар’ян Олександр Олександрович

Факультет медицини і фармації

• Суссі Гала
  • Удда Ях’я

Міжнародний факультет

• Алему Ханна Хайлемічаель
  • Ісса Майкл
  • Муаті Аттар
  • Абдах Еліа
  • Джім-Георг Сільвіа Оміет

Відповідно до порядку денного вчена рада заслухала звіти голів ДЕК.

Медичний факультет, спеціальність «Медицина» – професор Т. А. Хомазюк.
Медичний факультет, спеціальність «Фізична терапія, ерготерапія» – д.м.н. О. І. Кальбус.
Міжнародний факультет, факультет медицини і фармації, спеціальність «Медицина» – професор В. П. Кришень.
Факультет медицини і фармації, спеціальність «Фармація, промислова фармація» – професор І. В. Бушуєва.
Стоматологічний факультет, спеціальність «Стоматологія» – професор О. А. Глазунов.

Вчена рада затвердила звіти голів ДЕК.

На завершення засідання члени вченої ради затвердили почесну медаль на честь першого ректора університету професора В. П. Карпова для відзначення найкращих науковців, викладачів та лікарів. Перша медаль урочисто вручена член-кор. НАМН та НАН України, професору Людмилі Василівні Новицькій-Усенко.

Згідно з порядком денним вчена рада розглянула конкурсні питання щодо присвоєння вчених звань. Шляхом таємного голосування вчені звання доцента і професора присвоєні представникам професорсько-викладацького складу.

Також вчена рада розглянула інші поточні питання.