10 листопада 2022 були проведені навчання для викладачів та співробітників університету за підтримки представництва міжнародної гуманітарної організації, діяльність якої в Україні з 2014 року зосереджена на убезпеченні мирного населення від мін та вибухонебезпечних предметів.

У заході взяли участь особи, відповідальні за цивільний захист, працівники відділів та служб Дніпровського державного медичного університету.

Представник гуманітарної організації HALO Trust Володимир Сацік проінформував про загрози, пов'язаних із мінами та вибухонебезпечними предметами. Були підняті так теми:

• вибухонебезпечні та підозрілі предмети, що найбільш розповсюджені на території України;
  • заходи безпеки в разі знаходження таких предметів;
  • ознаки та маркування небезпечних територій;
  • правила поведінки у випадку, якщо людина опинилася на потенційно небезпечній ділянці

Провідний фахівець із цивільної оборони В. Ф. Заказнов провів практичне заняття з відповідальними за цивільний захист ДДМУ з відпрацювання дій по сигналу «Повітряна тривога» та виконання організованого заповнення найпростішого укриття та правила безпечної поведінки під час перебування в ньому.

Подібні заходи спрямовані на підвищення обізнаності громадян про ризики та навчання заходам безпеки під час війни та у період запровадження воєнного стану.

Попереджений, значить, озброєний. Разом переможемо!