Шановні здобувачі освіти, наукові керівники, колеги!

Запрошуємо вас взяти участь в онлайн-тренінгу (scientific writing), організованому Дніпровським державним медичним університетом та Університетом Британської  Колумбії  (м. Ванкувер, Канада).

Метою тренінгу є здобуття слухачами компетентностей написання наукових творів і публікації результатів власних досліджень у провідних наукових виданнях.

В межах тренінгу ви можете поставити питання лекторці – Dr. Jolanta Aleksejuniene, MSc, PhD, яка є директоркою програм післядипломної освіти й асоційованою професоркою стоматологічного факультету Університету Британської Колумбії.

Дата тренінгу - 14 грудня 2022 р. о 18.00.

Форма проведення – дистанційна через застосунок ZOOM.

Тривалість – 2 години.

Мова викладання – англійська.

Для участі в тренінгу просимо вас зареєструватись до 12.12.22 шляхом заповнення гугл-форми (https://forms.gle/wJ5XNCZz1aSbfLvg6). Посилання на зустріч та матеріали тренінгу будуть надіслані вам на вказані в анкеті поштові адреси.

Реєструйтеся, кількість місць обмежена.

Разом рухаємося до перемоги!