На початку березня виповнилося 30 років від заснування жіночої ради університету та ветеранського клубу «Надія». З цієї нагоди в музеї історії ДДМУ ім. І. І. Крижанівської відбувся урочистий захід, в якому взяли участь ректор університету академік НАМН України Т. О. Перцева, голова жіночої ради Л. М. Одинцова, керівник ветеранського клубу «Надія» Л. П. Аксеніч, голова ради ветеранів Ю. П. М’ясоїд, голова профспілки В. В. Васильченко, члени ветеранських організацій.

З теплими словами привітання і подяки за плідну роботу організацій звернулася ректор Т. О. Перцева. Вона наголосила на важливості спілкування й підтримки зв’язку поколінь професорсько-викладацького складу університету. Зазначила, які виклики ставить сьогодення перед усіма працівниками закладу і шляхи їх долання.

Ректор вручила почесні грамоти й подяки активним членам жіночої ради, а також привітала викладача кафедри медицини катастроф та військової медицини полковника  В. М. Чернету з отриманням відзнаки Міністерства оборони України «Знак пошани».

Далі слово було надане члену-кореспонденту НАМН України, професору Л. В. Новицькій-Усенко. Вона презентувала свою нову книгу, де зібрано 5 актових промов, з якими Людмила Василівна виступала перед вченою радою університету, висвітливши шлях наукової школи кафедри анестезіології та інтенсивної терапії. Людмила Василівна подарувала музею університету й учасникам засідання екземпляри видання.

Голова жіночої ради Л. М. Одинцова виступила з ґрунтовною доповіддю. Вона нагадала присутнім історію створення у 1993 році жіночої ради та ветеранського клубу «Надія». Зазначила, яку масштабну діяльність проводила організація під девізом спадкоємності поколінь ліцеїсти – студенти – співробітники – ветерани. В університеті за 30 років проведено 120 заходів, у тому числі разом з радою ветеранів, профспілкою закладу. Учасники зустрічей мали можливість збагатитися культурно й духовно, адже тут звучала поезія, музика. Крім того, організація завжди брала участь у міських й обласних заходах, підтримувала дружні стосунки з організаціями інших навчальних закладів – клубом «Уют» університету «Дніпровська політехніка» і клубом «Галатея» Дніпровського національного університету. Члени  жіночої ради відчували підтримку в найскладніші часи й відчувають її зараз. Людмила Михайлівна подякувала всім, хто активно долучався до роботи організації, керівництву університету, згадала тих, хто вже пішов, але залишив яскравий слід і пам’ять про себе.

Слова привітання й подяки за діяльність на благо університету висловили голова профспілки В. В. Васильченко, професор Л. Ю. Науменко, голова ради ветеранів Ю. П. М’ясоїд.

Після урочистої частини на учасників зустрічі чекало частування й тепла бесіда, де кожен міг поділитися новинами сьогодення й згадати роки активної праці в університеті.

Учасники зібрання висловили готовність продовжувати активну роботу жіночої ради й клубу «Надія», розвивати і зміцнювати єдність поколінь.