Меню
  • slide08
  • slide02
  • slide04
  • slide05
  • slide06

З 31 серпня по 5 вересня на базі Дніпровського державного медичного університету за підтримки благодійного фонду Help Ukrainian Hospitals (президент – Владислав Дєєв, лікар-анестезіолог, університет Вісконсін-Медісон, США) відбувся навчальний захід за участю залученого професора – Рома Стівенса, доктора медичних наук, FCCM, професора анестезіології та медицини (Університет медицини Розалінди Франклін, Північний Чикаго, Іллінойс, США).

4 вересня відбулася онлайн-лекція професора Рома Стівенса на тему «Гостра коагулопатія при травмі та шоку. Переливання цільної крові при бойовій травмі».

Крім того, були проведені три одноденних майстер-класи з ургентної ультразвукової діагностики (Point of Care Ultrasonography) та комунікації у відділенні інтенсивної терапії. Майстер-класи проходили на базах університетської лікарні кафедри анестезіології, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів ФПО (завідувач кафедри – доктор медичних наук, професор Ольга Кравець), за підтримки Асоціації анестезіологів Дніпропетровської області (президент – доктор медичних наук, професор Юрій Кобеляцький). Тренерами на майстер-класах були професор Ром Стівенс та асистенти кафедри анестезіології, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів ФПО – Ольга Пилипенко та Дар’я Кріштафор. За цей час навички ургентного УЗД опанували понад п’ятдесят лікарів, у тому числі військові.