Меню
  • slide08
  • slide02
  • slide04
  • slide05
  • slide06

16-17 листопада 2023 р. у Петриківці пройшла акція «Зав'яжи вузлик на Перемогу» до Всесвітнього дня дитини.

Захід для дітей-сиріт, дітей Героїв України, дітей ВПО та тих, чиї батьки нині захищають нашу країну на фронті, пройшов за підтримки Всеукраїнського фонду Мирослави Дрогомирецької "Подаруй дитині усмішку" та Дніпропетровської обласної державної адміністрації. В ньому взяли участь заступниця губернатора Надія Задорожня та завідувачка відділу у справах дітей Дніпропетровської ОДА Олена Гуржій.

Кафедра дитячої стоматології Дніпровського державного медичного університету та студенти стоматологічного факультету підготували та провели для малечі урок стоматологічного здоров’я. У заході взяли участь викладачі кафедри: завідувачка, професорка Ковач І.В., доценти Щербина І.М., Лавренюк Я.В., асистенти Сербіненко Є.В., Халецька В.М., Влад М.І. А також студенти 5 курсу Котелевська Г.Р., Кошова О.М., Третяк К.Є., Зінкевич В.Р., Нестеренко Д.О та третьокурсники Гурбанова М.В., Грищенко К.А., Марагулян М.З., Бугрім А.А. Студенти підготували цікаву презентацію для дітлахів, навчали їх правильної гігієни порожнини рота, подарували зубні щітки й пасти.

Після уроку діти взяли участь у майстер-класі з петриківського розпису. Вони малювали свої картини про перемогу мольбертах, які зробили з піддонів, в яких постачається обладнання для Збройних Сил України.

Потім всі учасники заходу разом плели маскувальну сітку для наших воїнів-захисників. Діти та дорослі в’язали кожен свої маленькі вузлики заради великої загальної перемоги. Всі разом були щасливі долучитися до такої великої справи.