Відбувся захист дисертації здобувача ступеня доктора філософії, аспіранта кафедри ортопедичної стоматології  ДДМУ Глазунова Олександра Олеговича на тему: «Обґрунтування методики препарування опорних зубів при незнімному протезуванні хворих на генералізований пародонтит», галузь знань – 22 Охорона здоров’я, спеціальність 221 «Стоматологія».

Науковий керівник – професор Фастовець Олена Олександрівна.

В дисертаційній роботі запропоновано методику препарування опорних зубів під металокерамічні конструкції при ортопедичному лікуванні хворих на генералізований пародонтит. Запропоновано моніторинг результатів незнімного зубного протезування серед пацієнтів із генералізованим пародонтитом шляхом комп’ютерної діагностики.

Отримані результати дисертаційного дослідження впроваджені до клінічного застосування в стоматологічних установах міст Дніпра, Кропивницького та Кривого Рогу. Матеріали роботи застосовуються при викладанні ортопедичної стоматології здобувачам вищої освіти другого та третього рівня в Дніпровському державному медичному університеті.

На підставі захисту дисертації спеціалізована вчена рада 08.601.105 під головуванням професора Ковач Ілони Василівни ухвалила присудити ступінь доктора філософії О.О. Глазунову, галузь знань – 22 «Охорона здоров’я», спеціальність 221 «Стоматологія».

Вітаємо дисертанта з успішним захистом!