8 травня 2024 року відбулася чергова робоча зустріч в рамках проєкту ERASMUS+ TEAM

Під час робочої зустрічі були обговорені наступні питання:

• Підбиття підсумків роботи з робочим пакетом 2, де були підготовлені аналітичні дані щодо розвитку телемедицини у 6 країнах консорціуму.
  • Анонсована та обговорена розробка вебсайт проєкту, де будуть представлені навчальні матеріали з телемедицини.
  • Міжнародний консорціум проєкту, до складу якого входить Дніпровський державний медичний університет, обговорив вимоги до логістики та запрошення на зустріч у Брюсселі. Про кількість учасників від кожної організації та необхідність підготовки офіційних листів-запрошень.

National Erasmus+ Office in UkraineПроєкт TEAM продовжує свою роботу. Його метою є просування інноваційних практик навчання та викладання в галузі цифрової охорони здоров'я та телемедицини; розробка гнучких «мікрокваліфікацій» (micro-credentials), узгоджених із встановленими навчальними програмами; усунення бар'єрів на шляху впровадження телемедицини; посилення міжсекторної співпраці та розширення можливостей студентів і фахівців, які володіють компетенціями в галузі цифрової охорони здоров'я та телемедицини, для реконструкції та покращення медичних послуг у регіонах з нагальними потребами, таких як Південно-Східна Європа та Україна.

Загалом 39 проєктів Еразмус+ відкриті для України. Фокус ЄС – на підтримку українців, а 10 проєктів, що фінансуються Європейською Комісією - виключно для українців