25 червня 2024 року відбулося урочисте засідання вченої ради університету під головуванням ректора, академіка НАМН України, професора Т. О. Перцевої. На початку засідання прозвучав гімн України.

Згідно з порядком денним вчена рада заслухала звіти голів ДЕК про проведення атестації випускників ДДМУ у 2024 році.

Медичний факультет, спеціальність «Медицина» – професор В. В. Родіонова.
Міжнародний факультет, факультет медицини і фармації, спеціальність «Медицина» (іноземні студенти) – професор О. Є. Олійник.

Факультет медицини і фармації, спеціальність «Фізична терапія, ерготерапія» – професор О. І. Кальбус.
Стоматологічний факультет, спеціальність «Стоматологія» – професор І. М. Матрос-Таранець.

Вчена рада затвердила звіти голів ДЕК.

Голова вченої ради подякувала колективу за згуртовану роботу під час проведення підсумкової атестації випускників.

Відповідно до другого питання порядку денного затверджено іменних стипендіатів на перший семестр 2024/2025 н.р. Ними стали: відмінник, активний учасник громадського та волонтерського життя університету, староста студентського гуртка кафедри дерматовенерології та донор крові І. Д. Башмаков (5 курс) – стипендія Президента України; відмінниця, активна учасниця громадського життя університету Є. В. Єгорочкіна (5 курс) – стипендія Верховної Ради України; відмінниця, активна учасниця громадського життя університету С. В. Кальвіна (1 курс) – соціальна стипендія Верховної Ради України.

З питання конкурсних справ за результатами таємного голосування на посади завідувачів кафедр затверджені: професорка Л. І. Конопкіна – кафедра внутрішньої медицини 1; професорка І. В. Ковач – кафедра дитячої стоматології; професорка О. О. Фастовець – кафедра ортопедичної стоматології.

Члени засідання також розглянули ряд поточних питань життєдіяльності навчального закладу.

Урочисту частину продовжила ведуча, яка зачитала наказ про завершення навчання. У 2024 році заклад закінчує 464 особи, серед яких 175 іноземців. Один з випускників, В’ячеслав Постовой, отримав диплом з відзнакою.

Ректор академік НАМН України, професор Т. О. Перцева привітала всіх випускників 2024 року і відзначила кращих почесними грамотами.

До «Золотої книги» університету занесено:

• В’ячеслава Постового (медичний факультет)

Грамотою ректора університету відзначені:

Медичний факультет

Міжнародний факультет

• Сбаі Рашід
  • Уідерні Ікбел

Зі словами вдячності від студентів, які закінчили навчання, звернулася до викладачів голова ради студентів 2023/2024 року навчання Анастасія Рутгайзер.

На завершення під оплески учасників засідання пролунав гімн університету.