28 червня 2024 року двадцять три лікарі-інтерни отримали омріяні сертифікати лікаря. А напередодні вони складали атестаційний іспит.

Атестаційну комісію очолював професор, завідувач кафедри неврології ДДМУ Олександр Кальбус. Були запрошені завідувачі відділень, керівники основних заочних баз стажування лікарів-інтернів: завідувачка відділення неврології Університетської лікарні ДДМУ Наталія Старовойтова, завідувачка неврологічного відділення Міської клінічної лікарні №4 Ірина Гуща, завідувач відділення неврології №1 КЗ «Дніпровська обласна клінічна лікарня імені І. І. Мечникова» Вадим Пашковський.

Атестаційна комісія зазначила, що екзамен пройшов на високому рівні, показав гідний рівень підготовки лікарів-інтернів.

Пишаємося нашими молодими колегами! Бажаємо продовжувати здобувати нові професійні знання, укріплювати навички, досягати нових вершин. Двері alma mater будуть завжди відчинені для вас!