Церемонія вручення сертифікатів лікарям-інтернам за спеціальністю «дерматовенерологія» у Дніпровському державному медичному університеті - урочиста подія, пов’язана не лише з хвилюванням, а й з великою радістю та гордістю. Цей день знаменує собою кульмінацію багаторічної праці та започатковує новий етап - шлях до професійного становлення.

Випускників інтернатури привітали проректор з науково-педагогічної роботи ДДМУ Сергій Захаров, декан факультету післядипломної освіти ДДМУ Володимир Снісарь і завідувачка кафедри шкірних та венеричних хвороб ДДМУ,  професорка Тетяна  Святенко. Вони побажали випускникам успіхів та натхнення у професійній справі.

ДДМУ щиро вітає випускників інтернатури 2024 року, бажає всім мирного неба та здійснення мрій! Це лише початок вашого шляху, ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, адже справжній лікар постійно вчиться та вдосконалюється. Не забувайте своїх вчителів та рідну alma mater!