Меню
  • Jan01-25
  • Jan02-25
  • slide05
  • Jan04-25
  • Jan03-25

24 грудня в музеї історії університету імені І. І. Крижанівської відбулося засідання вченої ради ДДМУ під головуванням академіка НАМН України, професора Т. О. Перцевої.

На початку голова засідання презентувала університетський календар на 2025 рік, подякувавши всім, хто долучився до його створення.

З першого питання порядку денного «Про рейтинг діяльності науково-педагогічних працівників університету у 2023-2024 роках» доповідала начальник навчально-наукового відділу незалежного тестування знань студентів, моніторингу якості освіти Т. О. Новицька. Доповідачка зазначила, що комплексне оцінювання діяльності науково-педагогічних працівників за основними напрямами діяльності здійснювалось відповідно до «Положення про рейтингову оцінку діяльності науково-педагогічних працівників і кафедр», затвердженого вченою радою у 2023 році. В оцінюванні брали участь 425 науково-педагогічних працівників, 42 кафедри п'яти факультетів. Рейтинговий бал вищий за середній мають 16 кафедр і 137 (32 %) науково-педагогічних працівників. За розділом навчально-методична діяльність рейтинговий бал вищий за середній має 121 (29 %) науково-педагогічний працівник; за розділом наукова діяльність – 132 (31 %) науково-педагогічні працівники. Також оцінювався рейтинг за посадами: завідувач кафедри, професор, доцент, асистент, старший викладач, викладач.

За сумлінну плідну працю, професіоналізм, особистий внесок у розвиток університету та найвищий рейтинг у відповідній категорії за 2023/2024 навчальний рік оголошено подяку колективу кафедри соціальної медицини, громадського здоров'я та управління охороною здоров'я, професорам Л. В. Крячковій, О. Б. Неханевичу, Г. П. Кузьміній, доценту А. О. Нікуліній, асистентці О. Ю. Оболонській, викладачці А. В. Тоцькій.

За особистий внесок у розширення співпраці Дніпровського державного медичного університету з провідними іноземними фахівцями у сфері охорони здоров'я оголошено подяку О. В. Куряті.

Голова засідання вручила подяки колективу кафедри анестезіології, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів ФПО (завідувачка – проф. О. В. Кравець) від імені офіцерів оперативно-тактичного угруповання військ «Запоріжжя» та Регіонального управління Сил ТрО «Схід» за організацію і проведення тренінгу з опанування практичних навичок з ультразвукової діагностики для військових лікарів.

Особливою подією стало відкриття анатомічного музею на кафедрі анатомії людини, клінічної анатомії та оперативної хірургії. Ректор академік НАМН України, професор Т. О. Перцева і член-кореспондент НАН і НАМН України, професор Л. В. Новицька-Усенко урочисто розрізали червону стрічку. Члени вченої ради й гості із захопленням і гордістю знайомилися з новою експозицією. Після повної реконструкції музей готовий приймати студентів і всіх, хто бажає зануритися в історію анатомії.

З другого питання порядку денного щодо дотримання вимог антикорупційного законодавства у ДДМУ доповідала начальник юридичного відділу К. В. Васькіна. Доповідачка навела перелік корупційних ризиків у навчальному закладі й зазначила, що у 2024 році порушень не виявлено. На виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції» в університеті вчасно проведена деклараційна кампанія та подані щорічні декларації.

Вчена рада одноголосно затвердила доповіді з обох питань порядку денного. Також розглядалися інші поточні питання життєдіяльності навчального закладу.

На завершення засідання голова вченої ради академік НАМН України Т. О. Перцева привітала всіх з Різдвом і прийдешнім Новим роком, побажала миру й добробуту.