В Україні за ініціативи першої леді Олени Зеленської створена та впроваджується Програма ментального здоров'я Ти як? В рамках Програми українцям розповідають про техніки самодопомоги, пропонують дієві механізми, які допомагають розвитку психологічній стійкості, особливо під час війни.

У фокусі Програми - актуальні питання, серед яких: як подолати стрес та негативні емоції під час війни та як знаходити сили для психологічного відновлення?

Колектив кафедри психіатрії, наркології і медичної психології ДДМУ  (завідувач – професор Вікторія Огоренко) активно працює в цьому напрямку, розробляє та презентує психоосвітні матеріали для здобувачів освіти, викладачів ВНЗ та всіх зацікавлених. У черговому відео на тему: "Стресостійкість. Як розвинути під час війни фахівці кафедри розглядають питання: «Що допомагає нам вистояти в періоди тривалого стресу?».

За даними фахівців,  80% людей можуть впоратися з психологічними проблемами, якщо опанують відповідні навички. Допомогти в цьому зможуть матеріали та активності, підготовлені в рамках Програми ментального здоров’я.

Дізнаємось більше, переглянувши відео: