Центральна виборча комісія студентів ДДМУ інформує:

25 березня 2021 року у відповідності до Закону України «Про вищу освіту» і на підставі Положення «Про вибори до органів студентського самоврядування» відбулися вибори голови Ради студентів Дніпровського державного медичного університету.

За результатами таємного голосування переможцем виборчих перегонів став студент 5 курсу І медичного факультету Гребень Максим.

Від імені ЦВК студентів ДДМУ висловлюємо щирі вітання новообраному голові Ради студентів. Бажаємо Максиму успіхів у діяльності на такій відповідальний посаді, творчої енергії та наснаги. Сподіваємося, що новий етап в історії студентського самоврядування у Дніпровському державному медичному університеті буде пов’язаний з багаточисленними науковими, навчальними та волонтерськими досягненнями.

ЦВК студентів ДДМУ