3 лютого 2022 року, на 87-ому році, трагічно обірвалося життя Григорія Лаврентійовича Романенка, ветерана праці, доцента кафедри онкології і медичної радіології ДДМУ (раніше - рентгенології).

Григорій Лаврентійович народився 2 жовтня 1935 р.

Розпочинав свій трудовий шлях лікарем-рентгенологом МСЧ-56 міста Дніпропетровська.

У Дніпропетровському медичному інституті працював з 1973 року. Після захисту кандидатської дисертації з проблем рентгенодіагностики захворювань серця Григорій Лаврентійович працював асистентом, а пізніше - доцентом кафедри онкології, радіології стоматологічного факультету. Успішно поєднував педагогічну та лікувально-консультативну роботу.

З 1983 по 1985 рр. працював лікарем-рентгенологом у Монгольській народній республіці.

З 1988 по 2000 рр. Григорій Лаврентійович Романенко очолював цикл рентгенології факультету удосконалення лікарів, був членом вченої ради факультету. Науковим напрямом його роботи була кардіо-рентгенологія.

Тривалий період Г.Л. Романенко був заступником голови, а з 1998 р. - головою товариства рентгенологів Дніпропетровської області. Проводив консультаційну роботу у шпиталі інвалідів війни.

Впродовж всієї трудової діяльності активно займався громадською роботою.

Професорсько-викладацький склад Дніпровського державного медичного університету, колеги та друзі глибоко сумують з приводу трагічної смерті Григорія Лаврентійовича та висловлюють щирі співчуття сім’ї та рідним померлого.