З глибоким сумом повідомляємо, що на 69-му році пішла з життя Марина Геннадіївна Гетман – доцент кафедри внутрішньої медицини 3 Дніпровського державного медичного університету, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії.

Відійшла у вічність прекрасна, мудра, інтелігентна людина, фахівець і педагог.

У 1982 році М. Г. Гетман була прийнята на роботу асистентом на кафедру госпітальної терапії 2 (нині – кафедра внутрішньої медицини 3), де і працювала на різних посадах протягом 40 років життя. Користувалася заслуженим авторитетом.

Марина Геннадіївна була шляхетною, щирою і чесною, її цінували та поважали колеги, співробітники та студенти. Такою вона назавжди залишиться в нашій пам’яті.

Професорсько-викладацький склад ДДМУ, колеги та друзі глибоко сумують з приводу смерті Марини Геннадіївна Гетман та висловлюють щирі співчуття сім’ї та рідним померлої.

Світла пам’ять!