9 та 12 грудня 2022 року на кафедрі внутрішньої медицини 1 відбулися засідання «Школи клініцистів», на які були запрошені викладачі кафедри внутрішньої медицини 2, фтизіатрії, професійних хвороб і клінічної імунології та лікарі міських клінічних лікарень №6 та №16.

Спільні засідання співробітників двох кафедр були присвячені актуальним питанням респіраторної медицини, зокрема, труднощам діагностики туберкульозу в умовах сьогодення та диференціальної діагностики туберкульозу легень з іншими хворобами дихальної системи.

З доповідями виступили доценти кафедри внутрішньої медицини 2, фтизіатрії, професійних хвороб і клінічної імунології, Колісник Наталія Станіславівна та доцент кафедри внутрішньої медицини 2, фтизіатрії, професійних хвороб і клінічної імунології, а за сумісництвом – асистент кафедри внутрішньої медицини 1 Марченко Наталія Анатоліївна.

В обговоренні складних питань респіраторної медицини взяли участь співробітники кафедри внутрішньої медицини 1 та лікарі-практики.