25 травня 2023 року, відбулось урочисте вручення відзнак від Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації. На захід були запрошені представники закладів вищої освіти та голів Рад молодих вчених Дніпропетровської області.

За сумлінну працю, високий рівень професіоналізму, вагомий внесок у справу навчання і виховання студентської молоді, розвиток вітчизняної науки та зміцнення науково-технічного потенціалу Дніпропетровщини почесною грамотою нагороджено молодого науковця ДДМУ Ольгу Олександрівну Щудро, аспірантку кафедри внутрішньої медицини 1.

Вітаємо! Рада молодих вчених ДДМУ пишається нашими молодими науковцями, надією та майбутнім української науки. Так тримати й не збавляти обертів!