Шановні студенти, викладачі, співробітники!

Прийміть щирі вітання з Днем знань та початком нового навчального року.

День знань – це свято всіх, хто навчається і навчає. Він як стартовий майданчик у неосяжні простори знань і відкриттів.

Це особлива подія для першокурсників, які обрали наш університет і безумовно зробили правильний вибір. Для вас починається один із найцікавіших періодів життя, перша сходинка непростого шляху до омріяної лікарської професії. Поруч із вами протягом усього періоду навчання будуть досвідчені наставники, вчителі, а гарантом освіти незмінно виступатиме університет, який забезпечує якість і сталість освітнього процесу, утримуючи лідерські позиції серед вітчизняних закладів медичної освіти.

Тож ви маєте всі можливості впевнено рухатися вперед, долати труднощі й досягати поставлених цілей. Нехай вашими найкращими помічниками стануть працьовитість, цілеспрямованість і відповідальність. Цінуйте довіру і виправдовуйте сподівання ваших батьків.

Бажаю, щоб цей день запам'ятався довгоочікуваними добрими зустрічами та новими знайомствами. Безпечного вам навчання, цікавих знань та вірних друзів.

Професорсько-викладацькому складу, всім учасникам освітнього процесу бажаю міцного здоров'я, невичерпної енергії, нових професійних здобутків і віру в нашу перемогу!

З найкращими побажаннями,
ректор, академік НАМН України,