«Точки дотику» – всеукраїнський цикл семінарів, розроблений спеціально для лікарів дерматовенерологів та алергологів для обміну досвідом найкращих експертів цих спеціальностей.

Цей освітній проект розпочав свою діяльність 2019 рок завдяки плідній співпраці відомих фахівців – дерматолога професора Тетяни Вікторівни Святенко та алерголога професора Інни Володимирівни Гогунської. Завдяки підтримці ГО «Незалежна асоціація дерматовенерологів і косметологів» та ВГО «Асоціація алергологів» він надає можливість підтримувати високий рівень компетенції в цих напрямках і розвивати проєкт на загальнодержавному рівні.

Сьогодні проєкт об’єднав близько 5000 спеціалістів і дозволяє надавати виняткову допомогу пацієнтам завдяки обміну досвідом лікарів-дерматовенерологів, дитячих дерматовенерологів із лікарями загальної практики (сімейної медицини, терапії та суміжних професій).

29 серпня 2023 року у м. Дніпро відбувся другий з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну офлайн-захід. Семінар пройшов у культурно-діловому центрі «Менора», з дотриманням всіх необхідних заходів безпеки.

Загальна кількість учасників – близько 250. Понад 20 спікерів з різних регіонів України, серед яких - Святенко Тетяна Вікторівна (професор, завідувач кафедри шкірних та венеричних хвороб ДДМУ, м. Дніпро), Дитятковська Євгенія Михайлівна (професор, заслужений лікар України, м. Дніпро), Кутасевич Яніна Францівна (професор, заслужений лікар України, директор інституту дерматології та венерології НАМН України, м. Харків), Калюжна Лідія Денисівна (доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки й техніки НУОЗУ імені П.Л. Шупика, м. Київ), Запольський Максим Едуардович (професор ОНМедУ, м. Одеса), Гогунська Інна Володимирівна (професор, Заслужений лікар України, віце-президент Асоціації алергологів України), поділилися своїм досвідом та надали практичні кейси спеціалістам.

Спільноту дерматовенерологів та алергологів Дніпропетровщини та гостей семінару з інших регіонів України привітали проректор з науково-педагогічної роботи ДДМУ, доцент, кандидат медичних наук Сергій Захаров та професор Євгенія Дитятковська.