У листопаді 2023 року лікарі-інтерни 1-го року навчання зі спеціальності «Акушерство і гінекологія» разом з викладачами кафедри – завідувачкою, професором Ю. О. Дубоссарською та асистентом Є. В. Петренко, командами лікарів та медичних сестер взяли участь у практичному тренінгу з надання медичної допомоги при акушерських кровотечах на клінічній базі кафедри акушерства, гінекології та перинатології ФПО у КП «Регіональний медичний центр родинного здоров'я» ДОР.

Лікарі-інтерни опанували методи надання акушерської медичної допомоги, алгоритм дій лікаря акушера-гінеколога, навички роботи в команді, візуальну та гравіметричну оцінку акушерської крововтрати під час роботи в пологовій залі та операційній, вивчили необхідний перелік лікарських засобів та приладів для зупинки акушерської кровотечі у післяпологовому періоді.

Весь процес надання медичної допомоги був записаний на відео для аналізу та виявлення основних недоліків, що дозволить поліпшити якість надання медичної допомоги в реальних умовах.

Лікарі-інтерни отримали цінний досвід і практичні навички, які зможуть застосувати під час практичної частини інтернатури на базах стажування.