Наприкінці квітня в Національному медичному університеті  ім. О.О. Богомольця (м. Київ) в форматі онлайн пройшла VIІІ Всеукраїнська універсіада  з клінічної фармакології для студентів старших курсів вищих медичних навчальних закладів України.

У конкурсних змаганнях універсіади взяли участь кращі студенти медичних ЗВО України. 5 найкращих студентів, переможців Олімпіади ДДМУ з клінічної фармакології, представили Дніпровський державний медичний університет. У складі нашої команди -  студенти 5 курсу медичного факультету Башмаков І.Д., Жилюк У.В., Сорокіна І.О., Нікулін Д.О., Меладзе Я.Й.

В рамках Універсіади відбулися:

• індивідуальні та командні конкурсні письмові завдання з клінічної фармакокінетики, клінічної фармакодинаміки, фармакогенетики, взаємодії лікарських засобів, небажаних побічних реакцій на лікарські засоби, персоналізованої фармакотерапії серцево-судинних захворювань, захворювань дихальної системи, шлунково-кишкового тракту, раціональної антибіотикотерапії;
  • конкурс експертного відеоконтенту з клінічної фармакології;
  • індивідуальне конкурсне випробування, яке проходило у два етапи. І етап – тестові завдання. ІІ етап – розв’язання 3 клінічних кейсів.

Студенти ДДМУ взяли участь у всіх конкурсах: окремо в індивідуальних та командних конкурсних випробуваннях з важливих питань клінічної фармакології, а також у конкурсі експертного відеоконтенту з клінічної фармакології.

Пишаємося тим, що вихованці нашого університету отримали нагороди у кожній з номінацій VIІІ Всеукраїнської універсіади 2024:

• У командному турі VIII Всеукраїнської універсіади з клінічної фармакології команда студентів ДДМУ посіла призове 2 місце.
  • В індивідуальному заліку Жилюк Уляна завоювала 2місце.
  • У конкурсі «Експертний відеоконтент» Жилюк Уляна посіла 3 місце, Башмаков Іван - 3 місце.

Щиро вітаємо наших найкращих студентів, які забезпечили гідний результат ДДМУ! Команда викладачів кафедри - професор Родіонова В.В., доцент Коваленко О.Ю., доцент Дмитриченко В.В. ретельно допомагала готувати їхню перемогу. Викладачі пишаються своїми талановитими учнями.