28 червня у Дніпровському державному медичному університеті, ФПО, м. Кривий Ріг відбулося урочисте вручення сертифікатів лікаря-спеціаліста випускникам нашої альма-матер.

Довгоочікувані сертифікати за спеціальностями «Медицина», «Стоматологія», «Педіатрія», «Лабораторна діагностика, вірусологія, мікробіологія» отримали 84 випускники факультету ДДМУ. Незважаючи на складнощі, які виникали за роки навчання, майбутні лікарі зуміли гідно відповісти на виклики часу.

З нагоди випуску лікарів заступниця декана факультету, професорка Ганна Кузьміна від імені ректора університету щиро привітала молодих фахівців та подякувала професорсько-викладацькому складу за сумлінну і самовіддану працю. З теплими словами вітання до лікарів-інтернів звернулися завідувач кафедри терапії, кардіології та сімейної медицини професор Валерій Потабашній, завідувачка кафедри педіатрії, сімейної медицини та клінічної лабораторної діагностики професорка Світлана Шейко, професорка Світлана Мокія-Сербіна, заступниця начальника управління охорони здоров’я Тетяна Сухіна.

Після ознайомлення із наказом ректора університету «Про завершення навчання випускників 2024 року» відбулося урочисте вручення сертифікатів молодим спеціалістам. Заступниця декана, професорка Ганна Кузьміна побажала їм завжди гордо нести звання випускника Дніпровського державного медичного університету.

Своєю чергою перед присутніми виступили сьогоднішні випускники, які висловили слова вдячності своїм наставникам, особисто ректору, академіку НАМН України, професору Тетяні Олексіївні Перцевій, працівникам деканату факультету післядипломної освіти, професорсько-викладацькому складу кафедри терапії, кардіології і сімейної медицини (завідувач кафедри – професор В. Потабашній), кафедри педіатрії та сімейної медицини (завідувач кафедри – професор С. Шейко), а також рідним і близьким.

З великою повагою і гордістю вітаємо вас – наші випускники з успішним завершенням навчання в університеті! Упевнені, що саме ви будете носіями інноваційного розвитку медичної галузі України, Дніпропетровської області та нашого міста.