Про це кореспонденту газети «Наше місто» Юліанні Кокошко розповіла професор Людмила Василівна Новицька-Усенко — член-кореспондент НАН України та член-кореспондент НАМН України, професор кафедри анестезіології та інтенсивної терапії ДДМУ.

За ініціативи нашого університету, за підтримки Української асоціації анестезіологів, медиків Дніпропетровщини та інших регіонів нашої країни Людмила Василівна разом із колегами працює над створенням першого в Україні музею анестезіології.

Наразі робота зі створення музею триває. Наприкінці жовтня цього року заплановане проведення великого симпозіуму, присвяченого 60-річчю створення у Дніпрі спілки анестезіологів та 50-річчю кафедри анестезіології та інтенсивної терапії ДДМУ. Л.В.Новицька-Усенко сподівається, що саме до цих дат вдасться відкрити основну частину експозиції музею.

Навіщо й для кого створюється цей музей? Насправді не тільки для тих, хто має відношення до анестезіології. І навіть не тільки для медиків. А для всіх, хто хоча б трохи цікавиться медициною. Подробиці читайте на сторінках газети «Наше місто»: