Навчальний рік на кафедрі анестезіології, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів ФПО ДДМУ розпочався з зустрічі колективу кафедри з лікарями-інтернами першого року навчання.

Молодих колег вітав весь професорсько-викладацький склад кафедри. З напутніми словами до них звернулися завідувачка кафедри, професорка Ольга Вікторівна Кравець; членкиня-кореспондентка НАН та НАМН України, професорка Людмила Василівна Новицька-Усенко; декан факультету післядипломної освіти, професор Володимир Іванович Снісарь; професорка Олена Миколаївна Клигуненко. Вони побажали інтернам наснаги та терпіння в опануванні нелегкої, але надзвичайно цікавої та захопливої спеціальності.

Лікарі-інтерни отримали унікальну можливість відвідати новостворюваний на базі Дніпровського державного медичного університету музей анестезіології та інтенсивної терапії. Його засновниця Людмила Василівна Новицька-Усенко провела першу екскурсію музеєм, який ще знаходиться на етапі оздоблення та наповнення експонатами. Офіційне відкриття відбудеться пізніше, тож можливість зазирнути за його лаштунки стала справжнім подарунком для майбутніх фахівців з анестезіології на початку професійного навчання.