З 13 вересня 2024 р. у ДДМУ за підтримки Данської ради у справах біженців (DRC) організоване проведення занять для студентів перших та других курсів з інформування про ризики, пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни.

Наземні міни та вибухонебезпечні предмети становлять загрозу мільйонам мирних мешканців України. Знати більше про такі ризики необхідно, щоб убезпечити себе та своїх близьких.

Заняття з мінної небезпеки будуть проводитися  на кафедрах університету за розкладом протягом вересня - жовтня. Першокурсники дізнаються про загрози, які виникають при знаходженні вибухонебезпечних предметів, вчитимуться розпізнавати небезпечні території та їх ознаки, засвоюватимуть алгоритми безпечної поведінки.

Дякуємо інструктору DRC з інформування про мінну небезпеку за підвищення обізнаності та поінформованості. Цей захід став можливим завдяки фінансуванню Міністерства закордонних справ Нідерландів.