Система управління якістю (СУЯ) Дніпровського державного медичного університету, що була розроблена і впроваджена у 2018 році, у листопаді 2021 року успішно пройшла ресертифікацію. Проведений зовнішній незалежний аудит, з метою підтвердження ефективності СУЯ, пошуку шляхів вдосконалення як самої системи, так і тих процесів, перебіг яких вона забезпечує.

Групою аудиторів компанії «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна» вивчені матеріали, які стосуются:

• процедур якості освітнього процесу та наукових досліджень;
  • ступеня прогнозованості результатів всіх процесів СУЯ та рівня забезпечення їх усіма видами ресурсів, у тому числі інформаційних.

Оцінений ступінь дотримання вимог до документообігу та вивчена система моніторингу якості придбаних товарів і послуг.  Кожний процес СУЯ оцінювався окремо. Визначено ступінь дотримання вимог стандарту ISO 9001:2015, а також розбіжність запланованих та отриманих результатів ефективності всієї системи в цілому. Система моніторингу ризиків та правильність оцінки їх впливу та наслідків, заходи з мінімізації ризиків також підлягали аналізу незалежними аудиторами.

Отже, за результатами оцінки незалежних експертів, Система управління якістю Дніпровського державного медичного університету отримала найвищу оцінку, що підтверджено сертифікатами, термін дії яких подовжено до 2024 року.