19 листопада 2021 року в рамках Міжнародної програми «Наукова еліта України» були відзначені 100 кращих науковців України, у тому числі завідувачка кафедри внутрішньої медицини 1 Дніпровського державного медичного університету, доктор медичних наук, професор Людмила Іванівна Конопкіна, яка була нагороджена медаллю «Науковець року – 2021» та почесною грамотою за вагомі здобутки й особистий внесок у розвиток науки України.

Захід проводився за підтримки та участі представників Верховної Ради України, Комітету Верховної Ради України з питань науки, освіти та інновацій, Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України, Української федерації вчених, Спілки освітян України, закладів вищої освіти та інших державних структур і громадських об’єднань.

Шановна Людмила Іванівна,

прийміть щирі вітання від професорсько-викладацького складу і студентів університету.
Ваша надзвичайна працьовитість, потужний творчий потенціал,
відданість і любов до своєї справи справедливо отримали високу шану
в університеті і визнання в державі.
Подальших успіхів Вам, міцного здоров’я, нових творчих звершень!