Кафедри терапевтичної стоматології, хірургічної стоматології, імплантології та пародонтологія, ортопедичної стоматології та дитячої стоматології Дніпровського державного медичного університету розпочали роботу на базі сучасного стоматологічного центру з прекрасними навчальною та науковою базами.

Студенти навчаються в спеціалізованих класах, які укомплектовані найсучаснішими симуляційними манекенами та облаштовані робочими місцями для відпрацювання професійних практичних навичок.

Навчання в аудиторному форматі офлайн у супроводі досвідчених викладачів стоматологічного факультету максимально наближає студентів до реальної роботи лікаря-стоматолога, а новітнє діагностичне обладнання і лікувальні технології дозволяють навчатися та відкривають неосяжні можливості стоматології 21 століття.