Наприкінці грудня на кафедрі внутрішньої медицини 1 відбулося святкове, новорічне засідання студентського наукового гуртка у форматі онлайн-вікторини. Зустріч гуртківців проходила в надзвичайно теплій, дружній атмосфері. Зі словами привітання звернулися в.о. завідувача кафедри професор Людмила Конопкіна, доцент Олена Мироненко, асистент Тамара Турлюн.

Безпосередньо у вікторині взяли участь 4 команди: «Незламні Джавеліни» (студенти 3 та 4 курсів), «Мандаринки» (студенти 4 курсу), «Новорічні ельфи» (студенти 4 та 5 курсів) і команда аспірантів кафедри внутрішньої медицини 1, яка оцінювалася поза конкурсом. Розглядалися питання, пов’язані з терапевтичною патологією; деякі з них вимагали поглиблених знань, деякі – не лише знань, але й логічного мислення. Час минув дуже швидко, і ми визначилися з беззаперечним переможцем змагань. Ним стала команда «Новорічні ельфи». Усі учасники новорічного засідання вподобали наш захід, зазначивши, що такий формат є вкрай цікавим, присутні залишилися задоволені зустріччю. Вітаємо переможців і всіх, хто взяв участь!