Наприкінці грудня 2022 року відбулося спільне засідання студентських наукових товариств кафедри патологічної анатомії та судової медицини і кафедри патологічної фізіології, онкології та медичної радіології.

Головний організатор зустрічі – доцент А. С. Короленко.

Засідання за темою «Сучасні уявлення про морфологію, діагностику та лікування раку молочних залоз» проходило в онлайн-форматі, тривало чотири години й налічувало майже 40 учасників. Інформаційно насичені доповіді відобразили найсучасніші тенденції в мамології.

Студенти й лікарі-інтерни підготували 7 доповідей:

• «Рак молочної залози, протоковий рак: епідеміологія, статистика, класифікація, морфологія, прогноз» – Максим Оберемок, 3 курс, науковий керівник – доцент А. С. Короленко.
  • «Рак молочної залози: генетичні, гістохімічні дослідження, дольковий рак» – Оксана Ходжоян, 3 курс, науковий керівник – доцент А. С. Короленко.
  • «Рак Педжета соска молочної залози» – Олексій Тітов, 3 курс, науковий керівник – доцент А. С. Короленко.
  • «Рак молочної залози. Сучасні уявлення про патогенез і лікування» – Микита Томілін та Валерія Руденко, 6 курс, науковий керівник – доцент В. Ф. Завізіон.
  • «Загальні принципи променевої діагностики раку молочної залози» – Денис Макаров, 3 курс, науковий керівник – доцент Н. О. Чередниченко.
  • «Томосинтез в діагностиці раку молочної залози» – Лев Алєксєєнко, лікар-інтерн, науковий керівник – доцент Н. О. Чередниченко.
  • «Променева діагностика раку грудної залози» – Світлана Мальцева, лікар-інтерн, науковий керівник – доцент В. В. Логвиненко.

Викладачі кафедр зазначили високий рівень підготовки учасників до конференції. Це дає наснагу для передачі естафети нашій розумній, працьовитій студентській молоді.