Співробітники кафедри внутрішньої медицини 1 провели заняття зі здобувачами освіти четвертого року навчання в навчально-тренувальному центрі симуляційної медицини.

Під керівництвом доцентів кафедри Олени Валеріївни Мироненко, Лариси Аркадіївни Ботвінікової та асистента Тамари Сергіївни Турлюн студенти відпрацювали навички вимірювання артеріального тиску та накладання електродів для реєстрації електрокардіограми.

Використання манекенів дозволило студентам реалізувати на практиці ті знання, які вони отримували протягом теоретичних занять. Особливо важливим був факт живого спілкування викладачів і студентів, під час якого можливе найбільш плідне навчання та обмін досвідом. Сподіваємося, що вже скоро навчання остаточно повернеться до аудиторій.