6-7 червня 2023 року випускники стоматологічного факультету ДДМУ освітньо-професійної програми другого (магістерського) освітньо-кваліфікаційного рівня «Стоматологія» склали очний об’єктивний структурований практичний (клінічний) іспит (ОСКІ).

Голова екзаменаційної комісії - професор Олег Анатолійович Глазунов, заступник - декан стоматологічного факультету Дмитро Володимирович Чернов. Екзаменаційна комісія оцінювала практичні (клінічні) та комунікативні навички випускників, які продемонстрували компоненти професійної компетентності на реальному об’єкті, на симуляційних моделях та фантомах. Для оцінки клінічної компетентності кожна з дисциплін мала три станції – клінічну та дві практичних.

6 червня очно склали іспит 24 вітчизняних, 7 червня - 23 іноземних студенти. Загалом вони показали достатньо високий рівень знань.

12-14 червня відбудуться іспити у дистанційному форматі. Їх будуть складати 22 франкомовних, 26 україномовних та 20 англомовних студентів. Під час дистанційного іспиту студенти повинні описати клінічний стан та розв'язати дві типові задачі з кожної стоматологічної дисципліни.

Студенти, які успішно подолають всі складові ЄДКІ, отримають дипломи та право продовжити своє навчання на післядипломному етапі в інтернатурі. Тільки після завершення інтернатури вони стануть справжніми лікарями-стоматологами, з правом самостійно вести прийом пацієнтів. Тож побажаємо нашим випускникам успіху!

Більше фото https://photos.app.goo.gl/svLKezXEqtz1u3g89