24 січня 2023 року в ДДМУ відбулася навчально-методична конференція «Академічна доброчесність: виклики та реалії часу», присвячена актуальним питанням академічної доброчесності в сучасному освітньому середовищі.

Зі вступним словом виступив голова ЦМК, перший проректор, професор І. С. Шпонька. Він наголосив на важливості формування у здобувачів вищої освіти, аспірантів та викладацького складу університету неухильного дотримання принципів академічної доброчесності для забезпечення якісної навчальної та науково-дослідної діяльності.

Актуальність обраної тематики підкреслила ректор, академік НАМН України Т. О. Перцева, зазначивши, що це питання тісно пов’язане з навчальною, науковою та видавничою діяльністю університету.

З доповідями виступили:

1. Доцент В. Ю. Слєсарчук «Інструменти реалізації академічної доброчесності».
  2. Професор І. В. Твердохліб «Роль предметної комісії в дотриманні принципів академічної доброчесності».
  3. Професор О. Б. Неханевич «Академічна доброчесність – дієвий інструмент для підвищення якості наукових публікацій».
  4. Професор О. В. Макаренко «Професійне представлення результатів наукових досліджень: сучасні реалії оформлення дисертаційних робіт докторів філософії».