22 травня відбулося чергове засідання вченої ради під головуванням ректора, академіка НАМН України, професора Т. О. Перцевої.

Згідно з порядком денним розглядалося питання обрання директора ВСП «Університетська лікарня» ДДМУ. Голова вченої ради представила кандидатів на вакантну посаду: директора Медичного центру ДДМУ, кандидата медичних наук, доцента, заслуженого лікаря України С. В. Ширінкіна і в. о. директора ВСП «Університетська лікарня», заслуженого лікаря України В. І. Яковенка. Обидві кандидатури були рекомендовані на основі рішення Конкурсної комісії та протоколу зборів трудового колективу ВСП «Університетська лікарня».

Кожен претендент на посаду презентував свою програму розвитку університетської лікарні. У програмах кандидати надали аналіз стану закладу на сьогодні, стратегічний план його реформування, перспективні напрями розвитку. Після презентації програм претенденти на посаду відповіли на запитання членів вченої ради, відбулося обговорення програм.

Обрання директора ВСП «Університетська лікарня» відбувалося за процедурою таємного голосування, у якому взяли участь 84 особи. Голова лічильної комісії О. А. Шевченко оголосив результати: кандидатуру С. В. Ширінкіна підтримав 81 учасник голосування, кандидатуру В. І. Яковенка – 2, 1 бюлетень – недійсний. Вчена рада затвердила протокол голосування.

Члени вченої ради розглянули інші поточні питання життєдіяльності навчального закладу.