23 травня 2024 р. відбулася зустріч ректора ДДМУ, академіка НАМН України професора Тетяни Перцевої з головою Павлоградської районної ради, віцепрезидентом Української асоціації районних та обласних рад Дмитром Павловим та секретарем Павлоградської міської ради Сергієм Остренком.

Дніпровський державний медичний університет також представляли декан медичного факультету професор В. І. Жилюк і  декан факультету післядипломної освіти професор В. І. Снісарь.

Під час зустрічі, яка пройшла в атмосфері взаємної зацікавленості, дружності та співпраці, були обговорені ряд актуальних питань, зокрема залучення студентів і випускників ДДМУ до роботи у медичних закладах, а також особливості цьогорічної вступної кампанії.