20 травня на  клінічній базі ДДМУ кафедри шкірних та венеричних хвороб (завідувачка - професор Т. В. Святенко), відбувся завершальний етап олімпіади з дисципліни «шкірні та венеричні хвороби».

Учасники  олімпіади, студенти  спеціальності 222 «Медицина», виявили неабиякий  інтерес до проблем сучасної дерматовенерології та вирішення практичних кейсів.

Переможцями 1 етапу стали 15 студентів спеціальності 222 «Медицина».

За підсумками 2 завершального етапу олімпіади:

1 місце поділили між собою студенти 4 курсу медичного факультету та факультету медицини і фармації Лисенко Дана, Середа Ірина  та Кузьменко Анастасія.

2 місце розділили студенти медичного факультету Земляна Тетяна та Егорочкіна Валерія,

3 місце посів студент факультету медицини та фармації Васько Євген

Вітаємо переможців та призерів! Слід зазначити, що всі учасники олімпіади продемонстрували ґрунтовні теоретичні знання, вміння вирішувати нестандартні завдання та креативно мислити.