Меню
  • slide08
  • slide02
  • slide04
  • slide05
  • slide06

6 червня 2024 року в 98 англомовних та 32 франкомовних іноземних випускників міжнародного факультету ДДМУ освітньо-професійної програми (ОПП) «Медицина» освітнього рівня «магістр» завершився об'єктивний структурований практичний (клінічний) іспит (ОСКІ), який є одним із компонентів II етапу Єдиного державного кваліфікаційного іспиту.

До ОСП(К)І входило шість дисциплін: внутрішня медицина, хірургія, педіатрія, акушерство та гінекологія, невідкладні стани, а також гігієна та екологія. Для оцінки клінічної компетентності кожна з дисциплін мала дві станції – клінічну та практичну. Іспит проходив в безпечних умовах на базі навчально-тренувального центру симуляційної медицини ДДМУ, де випускники демонструють практичні (клінічні) компоненти професійної компетентності на реальному об'єкті або на симуляційній моделі.

Іспит пройшов на засадах об'єктивності, відкритості, уніфікації умов і дотримання таймінгу проведення. Англо та франкомовні випускники під час його проведення продемонстрували високу організованість, відповідальність та професійну обізнаність. Загалом в екзаменаційних класах панувала робоча та доброзичлива атмосфера. Тож випускники ДДМУ з 17 країн світу, які успішно склали інтегрований тестовий іспит “КРОК 2” та ОСП(К)І вже з нетерпінням очікують рішення екзаменаційної комісії щодо присудження їм ступеня магістра медицини за спеціальністю «медицина» та отримання омріяного диплому лікаря.