У ДДМУ відбувся захист дисертації здобувачки ступеня доктора філософії, аспірантки кафедри акушерства та гінекології Олександри Сергіївни Козири за спеціальністю 222 «Медицина» (спеціалізація «Акушерство та гінекологія»).

Тема дисертаційного дослідження: «Індивідуалізація ембріотрансферу при лікуванні жінок з матковим фактором безпліддя». Науковий керівник - доктор медичних наук, професор кафедри акушерства та гінекології ДДМУ Михайло Володимирович Медведєв.

Дослідження є важливим кроком у розвитку репродуктивної медицини, оскільки сприяє підвищенню ефективності лікування жінок з безпліддям маткового походження, дозволяючи індивідуалізувати підходи до ембріотрансферу.

На підставі захисту дисертації спеціалізована вчена рада ДФ 08.601.123 під головуванням професорки Тетяни Олександрівни Лоскутової ухвалила присудити ступінь доктора філософії Олександри Сергіївні Козирі.

Вітаємо дисертантку та наукового керівника з успішним захистом!