Тема: «Затамуйте подих: еволюція дихання».

Спікер – професор Крістоф Ланге, медичний директор Дослідницького центру Борстель, Лейбницького легеневого центру та професор респіраторної медицини та міжнародної охорони здоров'я в Університеті Любека, Німеччина. Є запрошеним професором Глобальної програми з туберкульозу в Медичному коледжі Бейлора в Х'юстоні, штат Техас (США) та в Університетській лікарні Гамбурга Еппендорф (Німеччина). Він очолює відділ клінічного туберкульозу Німецького центру досліджень інфекцій (DZIF) і є генеральним секретарем Міжнародного союзу боротьби з туберкульозом та легеневими захворюваннями. Його надихають слова великого українського вченого Феодосія Добжанського: «Ніщо в біології не має сенсу, окрім як у світлі еволюції».

Матеріал буде корисним для студентів старших курсів медичних університетів, лікарів-інтернів та практикуючих лікарів усіх спеціальностей.

Формат проведення: дистанційний в режимі реального часу на платформі ZOOM.

Доступ за посиланням:

Meeting-ID: 843 1220 2234

Kenncode: 430015

Дата, час: 18.10.2024 р., 15.00-16.00.

Мова заходу: англійська (презентації з дубльованим українським перекладом).

Участь безкоштовна.