7 грудня рада студентів, а саме департамент з питань культурно-просвітницьких та громадських проєктів організував важливий та пізнавальний тренінг з надання першої допомоги при таких станах:

• епілепсія,
  • зупинка серця,
  • струс мозку,
  • анафілаксія.

Кожного дня ми можемо стати свідками нещасного випадку, і лише від нас буде залежати життя людини, яка потрапила в біду. Знання з надання першої допомоги допоможуть попередити або швидко зреагувати у відповідній ситуації. Тому важливо уміти розпізнати причину поганого самопочуття, знати, які перші дії та маніпуляції.

До участі запрошувалися всі охочі студенти, починаючи від 1-го і закінчуючи 6-м курсом. Учасники розібрали нетипові ситуації, які найчастіше можна зустріти в повсякденному житті. На тренінгу розглядалися конкретні клінічні випадки та практичні навички, яким навчали всіх присутніх. Ці знання є вкрай важливими для кожного з нас, і ми неймовірно щасливі, що вдалося зібрати таку велику кількість свідомих студентів. Можливо саме ці знання допоможуть врятувати комусь життя!